Hakkımızda

TOHO TÜRKİYE

TOHO Beads (http://tohobeads.net) Kasım 1951 de Hiroşima Japonya’da kurulmuş bir cam boncuk üreticisidir. Kurulduğu tarihten itibaren boncuk üretim tekniklerini geliştirmiş, yeni ekipmanlar ve tesisler tasarlamıştır. Kalite söz konusu olduğunda  TOHO Beads Company dünyanın bir numaralı cam boncuk üreticisi olarak kabul edilmektedir. Cam boncuk kullanıcıları tarafından sadece Japonya’da değil, tüm dünyada saygınlık  kazanmıştır.

Santral Ltd. TOHO Beads’in Tek Yetkili Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Toho Treasure ve Round 15/0  boncuklarını, birçok renkte, inanılmaz kalitede ve dayanıklılıkta sizlere sunmaktayız.

Toho Treasure boncukları ince duvarlı ve geniş delikli 11/0 silindir boncuklardır. Birçok iplik geçişine izin verir, bu yüzden boncuk işi için mükemmel seçimdir. Tezgah projelerinde, peyote ve tuğla dikişlerinde, tel çekme projelerinde ve daha pek çok alanda kullanılabilirler. Boyut ve şekil bakımından tutarlı ve birçok renkte mevcuttur.

TOHO Yuvarlak 15/0 boncukları, boncuk projelerinde ve takı yapımında kullanılan en popüler yuvarlak boncuklardan biridir. Boyutlarında ve şekillerinde tek biçimlilikleri ve daha büyük deliklere sahip olmaları nedeniye birçok iplik geçişine izin vermeleri, her türlü boncuk  projesi için onları mükemmel kılar.

Ayrıca TOHO tarafından boncuk profesyonelleri için geliştirilen One-G Boncuk İpliklerini sunuyoruz. TOHO One-G boncuk ipliği, boncuk dokuma, dokuma tezgâhı, tel çekme ve daha fazlası için kullanılabilen bir naylon boncuk ipliğidir. TOHO One-G boncuk ipliği ile çalışması kolaydır, güçlüdür ancak sert değildir. Bu iplik parçalanmaya karşı dirençli olup , bükülebilme özelliğine sahiptir ve diğer naylon iplikler kadar kolay yıpranmamaktadır.